З початку поточного року фахівці землевпорядної служби  Чернігвської області надали населенню  156,7 тис. адмінпослуг. З них  80 % – на безоплатній основі, решта 20 % надані на платній основі.

 

За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 2,97 млн. гривень. Найбільші надходження – 2,5 млн грн – бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили  28,5 тис. таких документів.

 

Також близько 340 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. На Чернігівщині за цією послугою звернулось 1484 особи. Решту суми отримано за інші види адміністративних послуг.

 

Серед безоплатних адміністративних послуг у Чернігівській  області найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки (37,6 тис.), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (23,6 тис.), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (22,2 тис.), а також видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (19,3 тис.).