Планові заходи державного нагляду (контролю) на 2024 рік

Відповідно до наказу Держгеокадастра від 17.11.2023 р. № 388 “Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю)  Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2024 рік” затверджено річний план заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної та картографічної діяльності, з яким можна ознайомитись на Інспекційному порталі (https://inspections.gov.ua).

Планові заходи державного нагляду (контролю) на 2022 рік

Відповідно до наказу Держгеокадастра від 19.11.2021 р. № 543 “Про затвердження Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю)  Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2022 рік” затверджено річний план заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної та картографічної діяльності з яким можна ознайомитись на Інспекційному порталі.

Річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру на 2022 рік