Від початку року кадастрові реєстратори землевпорядної служби Чернігівщини зареєстрували 10 374 земельні ділянки.

Найбільше наділів зареєстровано у Чернігівському (1282), Козелецькому  (927), Городнянському (717), Носівському (696), Менському (626), Прилуцькому  (576) районах Чернігівської області.

Ведення Державного земельного кадастру є одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

 

Лідируючими районами Чернігівської області, які з початку року надали відомості з Державного земельного кадастру, на сьогодні є Чернігівський (666), Козелецький (620), Куликівський (537).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.