Державні кадастрові реєстратори Чернігівської  області з початку 2018 року опрацювали 62 555 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. За статистикою землевпорядники Чернігівщини в середньому упродовж тижня опрацьовують 3,9 тисяч таких заяв.

Найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні можна назвати  надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку та реєстрацію земельної ділянки.

Цьогоріч фахівці землевпорядної служби Чернігівської області видали 18 618 витягів  із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найбільше витягів з кадастрової системи видано у Козелецькому районі (1854), Чернігівському (1588) та Бахмацькому (1531) районах Чернігівської області.

З цей період державні кадастрові реєстратори Чернігівщини зареєстрували 24 845 земельних ділянок. Найбільше земельних ділянок зареєстровано у  Чернігівському  районі (2905), трохи менше (2204) у Менському районі. Високі показники мають також Козелецький та Куликівський  райони Чернігівської області, де зареєстровано 2117 та 1985 земельних ділянок відповідно.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.