Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 10 травня 2022  року прийняло участь в роботі семінару за загальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Актуальні питання земельних правовідносин в умовах військового стану», який відбувся в м. Чернігові, організованого Чернігівсmким центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для державних службовців райдержадміністрацій, працівників апаратів виконкомів рад територіальних громад та їх структурних підрозділів, виконавчих апаратів районних рад, старост старостинських округів.
Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан до роботи дистанційного семінару залучилися 36 представника місцевих громад області.
Слухачі жваво обговорили процедуру застосування змінених норм земельного законодавства щодо створення умов для забезпечення продовольчої безпеки в умовах воєнного стану.