Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 16 червня 2021 року взяло  участь у роботі чергового «круглого столу» в рамках реалізації Програми підтримки земельної реформи Держгеокадастру сільськими громадами,  започаткованої Всеукраїнською асоціацією громад в рамках Програми USAID «АГРО».

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан,  до участі у роботі «круглого столу» залучилися представники 43 об’єднаних територіальних громад області.

До учасників «круглого столу» з відеозверненням звернулися міністр аграрної політики і продовольства України  Роман Лещенко; в.о. голови Держгеокадастру Сергій Завадський; керівник  Програми USAID «АГРО»  Сергій Кубах; перший заступник керівника Всеукраїнської асоціації громад  Іван Фурсенко.

Новели нового земельного законодавства озвучив старший проектний менеджер Офісу реформ Кабінету Міністрів України  Андрій Мартин.

Про впровадження нових посад  земельних інспекторів в органах місцевого самоврядування та їх повноваження доповіла  представник Департаменту контролю за використанням та охороною земель Держгеокадастру   Ксенія Березна.

Перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області  Надія Чіпак поінформувала  слухачів про основні напрацювання  землевпорядної служби області в рамках підтримки програми децентралізації повноважень у сфері земельних відносин.

На запитання учасників надали відповіді спікери від «круглого столу».