З початку року  відділом державної землевпорядної експертизи Головного управління Держгеокадатсру у Чернігівській області  проведена державна експертиза 1043 землевпорядних та землеоціночних документацій, які розроблялися суб’єктами господарювання.

Із загальної кількості на обов’язкову державну експертизу надійшло 937  документацій із землеустрою, на добровільну − 106 документацій.

За видами документації, що надходила на державну експертизу, спостерігається наступний розподіл:  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що надійшли на обов’язкову державну експертизу склали  303  справи;  проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, що надійшли на добровільну державну експертизу – 106  справ; технічна документація з нормативної грошової оцінки земель (обов’язкова державна експертиза) – 634  справи.

За результатами проведення державної експертизи 988 документацій  були оцінені як такі, що в цілому відповідають вимогам чинного законодавства, встановленим нормам і стандартам та оцінюються позитивно. 55 документацій були повернуті  на доопрацювання у зв’язку з допущенням помилок в розробленій документації землеустрою. Негативно оціненої документації не було.