Кадастрові реєстратори Чернігівскої області з початку року опрацювали 18,6 заяв громадян щодо надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру і надали понад 17,8 тис. адміністративних послуг. З них надано 10,4 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, внесено змін до Державного земельного кадастру про земельну ділянку на 194 звернення, виправлено 479 технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

У середньому за тиждень Державними кадастровими реєстраторами надається близько 200 адміністративних послуг на звернення фізичних та юридичних осіб.
На сьогоднішній день найбільш затребуваною громадянами та юридичними особами послугою є надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. У середньому за тиждень надається понад 100 витягів з Державного земельного кадастру.

Довідково:
Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.