За січень-квітень  поточного року Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області надало населенню  28 869  адмінпослуг, із яких 16 452 (57 %) громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільшим попитом користується  адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. З початку року її  отримали 16 452 осіб.

Також  громадяни отримали  10 654 витягів з відомостями з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі.  Таким чином бюджети громад поповнилися на  2,17 млн гривень.

Крім цього громадяни зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (35 послуг),  та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (1 728 послуг).

Загалом державні кадастрові реєстратори Чернігівської  області цьогоріч спрямували до загального фонду місцевих бюджетів  2,23  млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.