За січень-березень  поточного року Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській  області надало населенню  20 524 адмінпослуг, з яких 11  377 громадяни отримали на безоплатній основі.

Серед наданих безоплатно найбільш  затребуваною  є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано  5 500  таких  послуг.

Також  громадянам надано  7 881 тис. витягів з Державного земельного кадастру, що надаються на платній основі. За цю послугу бюджети громад  Чернігівщини  поповнилися на 1,583  млн. гривень.

Крім цього громадяни  зверталися з питань  надання   викопіювань з картографічної основи ДЗК, кадастрової карти ( 25 послуг) та стосовно виправлення технічної помилки у відомостях ДЗК ( 1 241 послуга).

Загалом державні кадастрові реєстратори  Чернігівської  області з початку 2024 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів   1, 62 млн. грн за надані громадянам адміністративні послуги.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.