Спеціалісти структурних підрозділів ГУ Держгеокадастру у  Чернігівській  області  з  січня по серпень поточного року  видали фізичним та юридичним особам 127 витягів  з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Із загальної кількості виданих витягів 125,2  тис.  було видано у режимі онлайн, ще 1,8  тис. — через Центри надання адміністративних послуг.

Найбільше витягів видано у Чернігівському  районі –  53,1 тис.  Також 27,2 тис.  витягів видано  у Ніжинському, 19,3 тис.  – у Корюківському, 18,2 тис.– у Прилуцькому районах області.

Довідково

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.