З початку поточного року в межах реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документацій із землеустрою, до Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло на погодження 6 282 документації із землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 6 244 документації, з яких позитивний висновок отримали 4 674 документації, негативний – 1570 документацій.

За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області направили на погодження до інших областей 7 329 документацій із землеустрою.

У Чернігівській області кількість працівників територіальних органів Держгеокадастру, які отримали статус експерта, становить 24 особи.

Довідково:

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.