Від початку 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області прийняли та опрацювали 21, 1  тис. заяв про надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

Найбільше зазначеною електронною послугою скористалися щодо земельних ділянок, які розташовані на території  Чернігівського ( 2,5  тис.) та Новгород-Сіверського (1,6 тис.) районів.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.

Замовлення витягів з Державного земельного кадастру у режимі онлайн здійснюється через Публічну кадастрову карту, яка розміщена на офіційному сайті Держгеокадастру. Переглянути відеопрезентацію електронної послуги «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» можна тут.