З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Чернігівщини надали населенню  320 976 адміністративних послуг, з яких  – 312 677 безоплатно.

Серед безоплатних послуг переважали такі, як:  видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку замельної ділянки  (285 123); виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (7 281); державна реєстрація земельної ділянки (6 936); внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку ( 4 489); видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (3 745);  надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (868).

Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку ( 7887), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (253).

На Чернігівщині  за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету понад  838,5  тис. гривень.