Протягом  2018 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області розглянули  7746 звернень громадян.

Найбільше  (6614)  звернень громадян, що становлять 85 % від усіх звернень, стосувалися оформлення землі у власність і користування відповідно до Земельного кодексу України, зокрема 4546 заяв – про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки у власність, 1918 – щодо затвердження проекту відведення земельної ділянки у властість та 117 – стосовно укладання та внесення змін до договорів оренди. По роз’яснення законодавства звернулося  19 осіб.

Жителі Чернігівської області  вирішують свої земельні питання  й під час особистих та віїзних  прийомів  громадян керівництвом Головного управління, що відбувається  згідно графіку, затвердженого Наказом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області № 37 від 20 лютого 2017 р.

Так, начальник Головного управління Держгеокадастру  Чернігівської області  Надія Чіпак у червні поточного року  провела 5 прийомів громадян, на які зявилося 12 осіб.

Загалом з початку року 55  громадян  з’ясували свої питання під час особистих та виїзних  прийомів  керівництвом землевпорядної служби області.

Також начальник Головного управління Держгеокадастру  Чернігівської області  щомісяця здійснює  виїзні прийоми громадян у районних центрах. На  прийомах мешканці  Чернігівщини  переважно з’ясовують  причини відмови в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою, вирішують проблеми із затвердженням проектів землеустрою, а також  звертаються з питання поновлення договорів оренди землі, отримання земельних ділянок у власність або користування  тощо.

Крім того, Головне управління Держгеокадастру в поточному році розглянуло 117  звернень громадян, що надійшли через «гарячу» лінію «Урядовий контактний центр». Усі запити розглянуті в установлений законодавством термін.