З початку  2017 року  до відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області для проведення державної експертизи надійшло 1448 одиниць документації із землеустрою та оцінки земель.

Станом на сьогодні  спеціалістами відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області проведено державну експертизу 1334  об’єктів експертизи, з яких 1305 об’єктів документації, що надійшли на обов’язкову експертизу та 29 – на добровільну.

Із загальної кількості наданої документації 1223 оцінено позитивно та 111  – повернуто на доопрацювання.

Прийом документації для проведення обов’язкової державної експертизи землевпорядної документації, а також видача підготовлених висновків проводиться через центр надання адміністративних послуг.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.