27 жовтня 2015 року в приміщенні Управління Держгеокадастру в Прилуцькому районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В. та начальника відділу землеустрою управління землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Запорожець Т.М.

Під час виїзного прийому до в.о. начальника Головного управління звертались як жителі району так і голови сільських рад, зокрема Канівщинської та Сергіївської сільських рад Прилуцького району.

У переважній більшості питання стосувались порядку відведення земельних ділянок для створення громадських пасовищ, для ведення особистого селянського господарства, ведення фермерського господарства, а також ведення індивідуального садівництва. Мешканка міста Прилук звернулась з питанням щодо порядку оформлення земельної ділянки під тимчасовою спорудою та встановлення земельного сервітуту.

Усім громадянам надані повні та вичерпні роз’яснення згідно із законодавством України.

2Прилуки 3Прилуки 4Прилуки