З метою забезпечення реалізації громадянами прав на звернення та на виконання затвердженого графіку особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області 6 жовтня 2015 року у приміщенні Коропської районної державної адміністрації відбувся за графіком виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В. та заступника начальника управління – начальника відділу державної реєстрації земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Петрова О.М.

Під час виїзного прийому до в.о. начальника Головного управління звернулося 5 громадян, а також депутати Вишенківської сільської ради. Серед основних запитань, порушених на зустрічі, стали, зокрема, питання порядку надання земельних ділянок для ведення фермерського господарства; припинення дії договору оренди у зв’язку з ліквідацією юридичної особи; поділу земельної ділянки, що перебуває у приватній власності; зміни цільового призначення земельної ділянки, тощо.

Після детального розгляду кожного звернення та надання вичерпних відповідей відповідно до діючого законодавства України, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліним О.К., також було надано окреме доручення в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Коропському районі.

2Короп 3Короп