22 вересня 2015 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру в Ічнянському районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В. та заступника начальника управління – начальника відділу державної реєстрації земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Петрова О.М.

Жителі району, а також землевпорядники Мартинівської та Петрушівської сільських рад зверталися до Олександра Костянтиновича з різноманітними питаннями, серед яких, були такі, що стосувалися створення громадських пасовищ, визначення кадастрових номерів на приватизовані земельні ділянки, які розташовані біля водойми, надання земельної ділянки в межах населеного пункту у власність для ведення особистого селянського господарства, укладання додаткової угоди до договору оренди землі, оформлення документів на земельну частку (пай).

Усім громадянам надані повні та вичерпні роз’яснення згідно із законодавством України. Також, по одному з порушених питань в.о. начальника Відділу Держгеокадастру в Ічнянському районі дано окреме доручення.

Порушене питання щодо укладання додаткової угоди до договору оренди землі вирішено позитивно, зокрема 1 жовтня 2015 року Головним управлінням винесено наказ «Про внесення змін до договору оренди землі».

1446188831_img_0460 1446127974_img_0453