6 вересня 2016 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Талалаївському районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна О.К. за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Талалївському районі Огія О.М. та заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В.

Під час виїзного прийому до начальника Головного управління звернулось 14 громадян, більшість з яких були пенсіонери. Серед основних запитань, порушених на виїзному прийомі, стали, зокрема, питання порядку безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами, встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), розроблення та погодження документації із землеустрою, виправлення помилки в державному акті, розірвання договору оренди та виділення в натурі на місцевості земельної частки (паю), тощо.

На всі порушені питання була надана консультативна допомога та чітке роз`яснення земельного законодавства.

Також, учасником АТО та мешканцем села Довгалівка була висловлена подяка очільнику Головного управління та начальнику Відділу Держгеокадастру у Талалаївському районі за сумлінну роботу та надану кваліфіковану допомогу у вирішенні земельних питань.

06.09.16 Головне управлння начальник 2 06.09.16 Головне управлння начальник 4 06.09.16 Головне управлння начальник 6