Згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян, 24 листопада поточного року у приміщенні Сосницької районної державної адміністрації відбувся черговий виїзний прийом в. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Сосницькому районі Жури Григорія Анатолійовича та спеціалістів Головного управління.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звертались як громадяни, так і представники органів місцевого самоврядування та фермерських господарств.

Більшість питань, які порушували мешканці району на виїзному прийомі, стосувалися, в основному, порядку оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту, приватизації земельних ділянок членами фермерських господарств, а також порядку оформлення земельних ділянок, на яких розташовані автозаправні станції.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

 Також очільник Головного управління виступив на розширеному засіданні колегії при голові Сосницької районної державної адміністрації із питанням щодо діючого порядку оформлення земельних ділянок органами місцевого самоврядування для створення громадських сіножатей, пасовищ та окремо наголосив на необхідності оперативної співпраці органів місцевого самоврядування з територіальним органом Держгеокадастру у Сосницькому районі при наданні згоди на відведення земельних ділянок громадянам на території району за межами населеного пункту.
2Сосниця 3Сосниця