Згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян, 23 лютого поточного року у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Ріпкінському районі відбувся черговий виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Ріпкінському районі Мазепи Надії Миколаївни та заступника начальника юридичного відділу Головного управління Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звертались як громадяни, так і представники органів місцевого самоврядування та фермерських господарств.

У переважній більшості питання стосувались порядку відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, ведення фермерського господарства, надання земельних ділянок учасникам АТО, а також продажу прав на земельні ділянки через аукціон, тощо.

Голова Замглайської селищної ради звернувся з питанням щодо порядку встановлення земельного сервітуту на право розміщення тимчасових споруд (малих архітектурних форм) на території селищної ради.

Для представників фермерських господарств актуальним залишається питання перегляду умов договору оренди землі щодо збільшення розміру орендної плати на земельні ділянки сільськогосподарського призначення до 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки та надання земельних ділянок в оренду строком до 7 років.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

4ріпки 1ріпки 3ріпки