24 травня 2016 року у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Новгород- Сіверському районі відбувся виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участі начальника Відділу Держгеокадастру у Новгород-Сіверському районі Ковальчук Анни Ігнатіївни та заступника начальника юридичного відділу Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звернулося 5 голів сільських рад, зокрема Дігтярівської, Ларинської, Ковпинської, Чайкинської та Шептанівської, а також представники юридичної особи.

У переважній більшості порушені питання стосувались порядку відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби з метою створення громадських пасовищ органами місцевого самоврядування та оформлення правовстановлюючих документів на земельні ділянки під господарськими будівлями та дворами на землях колективної власності.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога, а також дано окреме доручення директору ДП «Чернігівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» щодо вирішення питання піднятого головою Дігтярівської сільської ради.

IMG_1266 IMG_1272 IMG_1279