Вчора у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Носівському районі відбувся черговий виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю  начальника Відділу Держгеокадастру у Носівському районі Безуглого Максима Степановича та заступника начальника юридичного відділу Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звернулося 6 громадян, а також голови Селищенської і Хотинівської сільських рад та землевпорядник Лихачівської сільської ради.

У переважній більшості порушені питання стосувались порядку продажу права оренди на земельні ділянки для ведення фермерського господарства на аукціоні, встановлення (відновлення) меж земельної ділянки на місцевості, оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під об’єктами нерухомого майна, тощо.

Як завжди представників територіальних громад цікавили питання відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби з метою створення громадських пасовищ та надання земельних ділянок учасникам АТО.

Після детального розгляду кожного звернення та надання вичерпних відповідей відповідно до діючого законодавства, керівником Головного управління також були надані два окремих доручення начальнику Відділу щодо вирішення по суті піднятих питань.

 IMG_1258 IMG_1256 IMG_1253 IMG_1252 IMG_1248 IMG_1245