Згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян, у приміщенні Козелецької районної ради 22 грудня поточного року відбувся черговий виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю начальника Управління Держгеокадастру у Ніжинському районі Арвахі Тамраза Вільямовича та заступника начальника юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звертались як громадяни, так представники органів місцевого самоврядування та фермерських господарств.

Основні питання, що були підняті в ході прийому, стосувалися виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд, порядку реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, а також визначення кадастрового номеру земельній ділянці, виділення громадянам земельних ділянок за рахунок земель фермерського господарства, сплата орендної плати та ін.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

1451558896_img_0919 1451558880_img_0921