15 листопада 2016 року в приміщенні Менської районної ради відбувся виїзний прийом першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Менському районі Кочубея Владислава Михайловича та заступника начальника юридичного відділу Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до першого заступника начальника Головного управління звернулись підприємці району та представник районної громадської організації учасників АТО.

Більшість питань, які порушували мешканці району на виїзному прийомі, стосувалися в основному порядку продажу прав на землі сільськогосподарського призначення та проведення інвентаризації земель, які вже перебувають в оренді, з метою зміни складу їх угідь.

Представника районної громадської організації учасників АТО цікавило питання порядку виділення земельних ділянок громадянам-учасникам АТО для ведення індивідуального садівництва на території району.

По всіх порушених питаннях була надана консультативна допомога та вичерпні роз`яснення діючого законодавства.

Також, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надія Миколаївна провела робочу зустріч з головою Менської районної ради Мисником Олександром Петровичем та головою Менської райдержадміністрації Щукіним Валерієм Миколайовичем. В ході зустрічі присутні обговорили ключові питання земельної реформи.

15.11.16 Головне управління заступник4 15.11.16 Головне управління заступник3 15.11.16 Головне управління заступник1,2