21 червня 2016 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру в Куликівському районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом                   в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю начальника відділу Держгеокадастру у Куликівському районі Старченка Олександра Миколайовича та заступника начальника юридичного відділу Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звернулись як громадяни–жителі району,  так і представники територіальних громад, зокрема голова Дроздівської сільської ради та землевпорядник Кладьківської сільської ради, а також учасник АТО.

У переважній більшості питання стосувались порядку відведення земельних ділянок громадянам в межах норм безоплатної приватизації, в тому числі надання земельних ділянок учасникам АТО, оформлення земельних ділянок органами місцевого самоврядування для створення громадських пасовищ, розірвання договорів оренди землі в односторонньому порядку, а також укладання договорів оренди землі на невитребувані земельні частки (паї).

Директор Салтиково-Дівицької ЗОШ І-ІІІ ступенів звернувся з питанням щодо процедури зняття та перенесення ґрунтового покриву земельної ділянки.

Усім громадянам надані повні та вичерпні роз’яснення згідно із законодавством України. По одному з порушених питань начальнику відділу землеустрою Головного управління дано окреме доручення.

IMG_1324 IMG_1327 IMG_1318