Згідно із затвердженим графіком особистого прийому громадян, у приміщенні Козелецької районної ради 1 грудня поточного року відбувся черговий виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю начальника в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Козелецького районі Дибаня Олексія Миколайовича та заступника начальника юридичного відділу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Залоги Ольги Володимирівни.

 Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звертались як громадяни, так представники органів місцевого самоврядування та фермерських господарств.
 Питання, які порушували мешканці району на виїзному прийомі, стосувалися, в основному, надання земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населеного пункту працівникам соціальної сфери, порядок поділу земельної ділянки та приватизація земельних ділянок членами фермерських господарств, зміна цільового призначення земельної ділянки, а також порядок проведення інвентаризації земель. Крім того, громадян цікавило питання щодо погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у період з дня набрання чинності рішеннями сільських, селищних, міських рад про добровільне об’єднання територіальних громад.
 По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.
4Козелець 3Козелець 2Козелець