1листопада 2016 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Корюківському районі Чернігівської області відбувся виїзний в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Корюківському районі Пилипець О.І. та заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В.

Під час виїзного прийому до в.о. начальника Головного управління звернулись громадяни – мешканці району, а також представники юридичних осіб та органів державної влади і місцевого самоврядування.

Серед запитань, порушених на виїзному прийомі стали зокрема питання порядку затвердження генеральних планів населених пунктів на території Корюківського району та відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, оформлення не витребуваних земельних часток (паїв), проведення нормативної грошової оцінки земельних ділянок, а також реорганізації територіальних органів Держгеокадастру, тощо.

На всі порушені питання була надана консультативна допомога та чітке роз`яснення земельного законодавства.

IMG_6826держгеокадастр_01 11 16_2 IMG_6824держгеокадастр_01 11 16_1

1.11.16 Головне управління заступник3 1.11.16 Головне управління заступник6