Черговий виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича відбувся 3 листопада 2015 року у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області, за участю працівників Головного управління, зокрема, заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В., заступника начальника управління – начальника відділу державної реєстрації земель управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Петрова О.М. та начальника Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі – Зенченко Н.Ю.
 Крім громадян, з актуальними для району земельними запитаннями звернувся і міський голова м. Городня Чернігівської області Богдан Андрій Іванович.
 Основні питання, що були підняті в ході прийому, стосувалися  виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, для ведення фермерського господарства, виділення земельних часток паїв (в натурі), оформлення земельної ділянки  під господарськими дворами та ін..
 Як завжди, усі громадяни отримали вичерпні відповіді та роз’яснення на порушені питання, а начальнику Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі та спеціалістам  управління землеустрою Головного управління дані окремі доручення.
1446646723_img_0805