20 вересня 2016 року в приміщенні Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі Чернігівської області відбувся виїзний прийом першого заступника начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю начальника Відділу Держгеокадастру у Городнянському районі Зенченко Н.Ю. та заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В.

Під час виїзного прийому до першого заступника начальника Головного управління звернулись громадяни – учасники АТО, а також приватні підприємці району.

Учасників АТО цікавило питання прядку безоплатної приватизації земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства на території району площею 2,00 га.

Також, для мешканців району актуальними були питання щодо порядку оформлення земельних ділянок під господарськими будівлями та дворами, включених до державного акту на право колективної власності на землю, та порядку оформлення не витребуваних часток (паїв).

По всіх порушених питаннях була надана консультативна допомога та вичерпні роз`яснення діючого законодавства.

20.09.16 перший зам Головне управління 4 20.09.16 перший зам Головне управління 3 20.09.16 перший зам Головне управління 2 20.09.16 перший зам Головне управління 5