З метою забезпечення реалізації громадянами прав на звернення та на виконання затвердженого графіку особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області 5 січня 2016 року у приміщенні Бобровицької районної державної адміністрації відбувся за графіком виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Чіпак Надії Миколаївни за участю заступника начальника юридичного відділу Залоги О.В.

Під час виїзного прийому до в.о. начальника Головного управління звертались як жителі району так і представники фермерських господарств та закладу освіти.

Серед основних запитань, порушених на зустрічі, стали, зокрема, питання порядку оформлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду, оформлення земельних ділянок під господарськими будівлями та дворами, шляхи усунення накладання земельних ділянок в Державному земельному кадастрі та інші.

Після детального розгляду кожного звернення та надання вичерпних відповідей відповідно до діючого законодавства України, в.о. начальника Головного управління також були надані окремі доручення в.о. начальника Відділу Держгеокадастру у Бобровицькому районі.

4Бобровиця 2Бобровиця 1Бобровиця