22 березня 2016 року у приміщенні Відділу Держгеокадастру у Бахмацькому районівідбувся за графіком виїзний прийом в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Колотіліна Олександра Костянтиновича за участю в.о.начальника Відділу Держгеокадастру у Бахмацькому районі Колодія Валентина Миколайовича та заступника начальника юридичного відділу Залоги Ольги Володимирівни.

Під час виїзного прийому до керівника Головного управління звертались громадяни, представники органів місцевого самоврядування, а також фермерських господарств.

Питання, які порушували мешканці району на виїзному прийомі, стосувалися, в основному, надання земельних ділянок за межами населеного пункту учасникам АТО, відведення земельних ділянок сільськогосподарського призначення в оренду для ведення особистого селянського господарства та ведення фермерського господарства.

Також, представників територіальних громад цікавило питання діючого порядку визнання спадщини відумерлою та порядку продажу земельних ділянок комунальної власності на земельних торгах.

По всіх порушених питаннях безпосередньо на місці були надані вичерпні роз’яснення та консультативна допомога.

1458818762_img_1214 1458818739_img_1211 1458818721_img_1209