12 жовтня 2018 року вібулось засідання колегії  Головного управління  Держгеокадастру у Чернігівській області за головуванням начальника Головного управління Надії Чіпак. Участь  у засіданні колегії  взяла заступник директора департаменту фінансового забезпечення  Держгеокадастру – начальник відділу управління об’єктами державної власності Олена Домарецька.

Згідно порядку денного першим звучало питання про  стан підготовки та проведення земельних торгів територіальними органами Держгеокадастру за 9 місяців 2018 року. Доповідала начальник відділу ринку та оцінки земель Головного управління  Олена Седнівець.

Наступним обговорювався стан виконання доручення Держгеокадастру від 11.07.2018    № 22-28-0.19-7632/2-18  стосовно здійснення представництва інтересів держави в адміністративних та господарських судах з метою усунення порушень вимог земельного законодавства. Доповідав начальник юридичного управління Головного управління Віталій Будлянський.

Про стан передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад  звітував  начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Ігор Пузан.

Наступне питання було присвячене  наданню територіальними органами Держгеокадастру адміністративних послуг в сфері Державного земельного кадастру. Доповідала начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Антоніна Бороденчик.

Про стан виконання робіт з дообстеження наявності та фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу та результатів здійснення вибіркової перевірки якості обстеження пунктів Державної геодезичної мережі України 1-3 класу проінформувала начальник відділу державного геодезичного нагляду Головного управління Оксана Кривошей.

Питання  координації роботи державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру та стан оформлення прав на об’єкти нерухомого майна, ивсвітлила начальник фінансового управління Головного управління Тетяна Книр.

Особлива увага була приділена питанню  забезпечення земельними ділянками учасників АТО, про що доповів начальник управління землеустрою та охорони земель Головного управління Ігор Пузан.

Також обговорювались питання про стан заходів щодо запобігання та виявлення корупції в Головному управлінні Держгеокадастру у Чернігівській області (доповідач  – начальник сектору запобігання та виявлення корупції  Головного управління  Ірина Точона) та  про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України (доповідач – начальник управління адміністративно-організаційного забезпечення Головного управління Ірина Сміян).

По кожному з розглянутих питань учасниками колегії були прийняти рішення, які спрямовані на виконання поставлених державою завдань.