Від початку 2020 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області надійшло  163 запити, які подано з посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Найчастіше такою інформацією цікавилися громадяни, які надіслали  140 запитів. Ще 10 запитувачів мають статус юридичних осіб, 8  запитів надійшло від громадських об’єднань ,  3   – від засобів масової інформації та 2 від місцевих рад.

Переважна більшість запитів надіслані електронною поштою –  83, поштою надійшли 76 запитів,  а ще 4 запити подані персонально.

На усі запити надано вичерпні відповіді та роз’яснення у визначені Законом терміни.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Запити на інформацію можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Письмовий запит подається в довільній формі.

На вебсайті Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області розміщена електронна форма для подання  запиту на публічну інформацію