НОВИНИ

В Україні створено тематичні карти масштабу 1:25 000 на частину території України

14.04.2023

У межах Угоди про технічне співробітництво та грантову допомогу між Урядом України в особі Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру й Урядом Японії в особі Японського агентства міжнародного співробітництва (Japan International Cooperation Agency, JICA) у рамках проекту з розвитку потенціалу використання національної інфраструктури геопросторових даних в Україні створено цифрові топографічні карти масштабу 1:25 000 на частину території України.

Масиви цифрових топографічних карт масштабу 1:25 000 реалізовані у форматі бази геоданих gdb (Esri ArcGIS), у світовій геодезичній системі координат WGS-84 та картографічній проекції Меркатора (UTM), у Балтійській системі висот 1977 року.

Усі роботи, пов’язані зі створенням цифрових топографічних карт, здійснювалися методом векторизації. Основними вихідними даними для цифрових топографічних карт були матеріали космічного знімання 2021-2022 років та ортофотоплани масштабу 1:10 000.

Створені топографічні карти забезпечать належні умови для функціонування національної інфраструктури геопросторових даних і використовуватимуться для вирішення різноманітних господарських та інших завдань.