Протягом  III  кварталу  2022 року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області  надійшло  13 запитів   на отримання публічної  інформації, з них надійшли  поштою  –  3, електронною поштою – 7,  через Держгеокадастр – 3.

Від фізичних осіб  надійшли   7 запитів, від юридичних осіб – 5  запитів,   від місцевих адміністрацій − 1, від громадських об’єднань – 1 запит.

Запити стосувалися наступних питань: про внесення відомостей про земельну ділянку; стосовно  надання інформації про земельні ділянки;  щодо надання кадастрового номеру на земельну ділянку; щодо видачі відомостей з документації із землеустрою та оцінки земель, що включена  до Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель; про надання інформації стосовно підстав внесення відомостей до ДЗК про земельну ділянку; про надання копії проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв); стосовно використання державного акту на право власності на земельну ділянку (2009-2013); та ін.

За запитами, що надійшли на адресу Головного управління Держгеокадастру  у Чернігівській області, запитувачам надано вичерпні відповіді та роз’яснення у  визначені  законом терміни