За результатами земельних аукціонів, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській області, які відбулися у лютому 2020 року, продано права оренди на  3  земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею  81,12 га, терміном на 7 років.

Стартовий розмір річної орендної плати становив  102,01 тис. грн, у ході торгів він зріс до 504,18  тис. гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щорічно до бюджетів місцевих рад Чернігівщини.

Проведення земельних аукціонів забезпечили надходження до місцевих бюджетів  Чернігівської області у п’ять разів  більше від очікуваної (стартової) суми орендної плати.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на вебсайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».