Від початку 2020 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігвській  області сформували та видали  87 402 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Переважну більшість з них надано на підставі заяв, сформованих через  Публічну кадастрову карту в режимі онлайн – 70 188(80,3%), через Центри надання адміністративних послуг видано 17  214 (19,7%) витягів.

Найбільше таких документів видано щодо ділянок, які розташовані на території  Городнянського (7  977), Бобровицького ( 7 148) та Чернігівського  ( 7 552) районів  Чернігівської  області.

Довідково:

Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання