Протягом січня-листопада  2016 року спеціалісти Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області розглянули  25 898 звернень громадян.

  Найбільше (25090) звернень, що становлять 96% від усіх звернень, стосувалися оформлення землі у власність і користування відповідно до Земельного кодексу України, зокрема 16 917 заяв – про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, 8 173 – щодо затвердження документацій із землеустрою, з інших питань  − 808.

     Під час особистого прийому до керівницива  Головного управління  з приводу розвязаня земельних питань звернулося 109 громадян,  під час виїзних прийомів − 114  громадян.

     Начальник і перший заступник начальника Головного управління щомісяця здійснюють виїзні прийоми громадян у районних центрах, що надає  змогу громадянам особисто звернутися до керівництва Головного управління безпосередньо у своєму місті або районному центрі,  при цьому заощаджуючи час та кошти.

На цих прийомах люди переважно з’ясовують причини відмови в наданні дозволів на розроблення проектів землеустрою, вирішують проблеми із затвердженням проектів землеустрою, звертаються з питань щодо надання земеьної ділянки у власність або корстування, щодо виділення земельної ділянки учасникам АТО, про визначеян спадщини відумерлою, розірвання договору оренди землі та ін.

    Більшість питань вирішувались на місці та по них надавались відповідні роз’яснення. Ті питання, які потребували більш детального вивчення та часу для їх розв’язання, ставились на контроль і вирішувалися у встановлені законодавством терміни.

  Крім того, Головне управління Держгеокадастру у поточному році розглянуло 65 звернень громадян, що надійшли через «гарячу» лінію «Урядовий контактний центр». Усі звернення  розглянуті в установлений законодавством термін.