Від початку 2017 року фахівці землевпорядної служби  Чернігівщини  надали громадянам та юридичним особам 233,5  тисяч адміністративних послуг.

Переважну більшість адмінпослуг – 182,7 тис., або 78%  від загальної кількості – надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельних ділянок (75583 запити) та видачі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки                   (4140 запитів).

Також 50,8 тис. (22 %) адмінпослуг землевпорядники надали на платній основі. Отримані кошти у сумі 4 359,1 тис. грн землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону. Найбільші надходження – у розмірі 3760,3 тис. грн. – отримали за видачу 47004 витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. За виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру, які були допущені не з вини органу, що здійснює його ведення, бюджети поповнено на 425,4 тис. гривень.

Найбільшу кількість адміністративних послуг землевпорядники надали громадянам та юридичним особам  у Бахмацькому, Прилуцькому  та Чернігівському районах Чернігівської  області.