Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 09 грудня 2021 року взяло  участь у роботі семінару з підвищення кваліфікації для керуючих справами апаратів виконкомів рад територіальних громад, за темою: «Особливості служби в органах місцевого самоврядування, управління персоналом та організація роботи громади». Семінар транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан,  до роботи дистанційного семінару залучилися 14 спеціалістів територіальних громад області.

Учасники семінару ознайомилися із змінами земельного законодавства в частині формування землевпорядної документації щодо складання комплексних планів просторового розвитку території територіальної громади; встановлення та зміни цільового призначення земельних ділнок в контексті відшкодування втрати сільськогосподасрького та лісогосподарського виробництва; актуальності розроблення проектів землеустрою, що забезпечують еколого-економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування угідь на кормових угіддях та проведеня нормативної грошової оціки земель за новою методикою.

Обговорили питання відповідальності за прийняття рішень з дозволу на відведення земель в межах охоронних зон між розпорядниками земель і виконавцями землевпорядних робіт.