На виконання Указу Президента Українивід 15 травня 2017 року №133/2017 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» просимо невідкладно змінитиелектронніпоштовіскринькиросійськихдоменів (наприклад: mail.ru, yandex.ru, bk.ru) в особистих облікових записах Єдиного державного реєструдекларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого  самоврядування на створені на українських серверах (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com).
Для зміниелектронної поштової скриньки облікового запису необхідно на одному з українських поштових сервісів отримати персональну електронну адресу. Після цього авторизуватися в Реєстрі за посиланням portal.nazk.gov.ua за допомогоювласного ЕЦП. Потім треба перейти у вкладку «Мійпрофіль», натиснути кнопку «Змінити контактні дані», у полі «Новий E-mail» вказатиновупоштову скриньку та натиснути кнопку «Змінити E-mail».
На новупоштовускринькунадійде лист «Зміна E-mail | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Для зміни E-mail перейдіть за посиланням.

Звертаємо увагу! Для зміни електронної адреси в Вашому особистому кабінеті у Реєстрі не потрібно отримувати новий ЕЦП.