Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 29 листопада 2022 року  взяло участь в роботі семінару за спеціальною (сертифікованою) програмою підвищення кваліфікації «Староста як місцевий лідер: правовий статус, повноваження, відповідальність». Семінар був організований Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації для старост старостинських округів територіальних громад (друга сесія), який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник відділу землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, попри проблеми з підключення до інтернету, до роботи дистанційного семінару на тему: «Застосування земельного законодавства в діяльності органу місцевого самоврядування» залучилися 12 представників старостинських округів.

Слухачі ознайомилися з новелами земельного законодавства, зокрема Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення системи оформлення прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення та удосконалення законодавства щодо охорони земель» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження лісів».