Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 14 квітня 2020 року прийняло участь в роботі семінару для працівників  апарату виконкому Новгород-Сіверської, Семенівської міських рад, Коропської, Хомлинської селищних рад, Тупичівської сільської ради об’єднанихтериторіальних громад, за темою: “Нове земельне законодавство України. Питання ефективного управління та розпорядження об’єктами комунальної власнсті”, який транслювався з м. Чернігова.

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до роботи дистанційного семінару залучилося 11 учасників ‒ зокрема особисто мер міста обласного значення, землевпорядники та представники виконкомів місцевих рад об’єднаних громад.

Учасники семінару ознайомилися з презентаціїю щодо шляхів розпорядження сільськогосподарськими землями, які перейшли із земель колективної у комунальну власність. Обговорили  питання відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення; можливість передачі у власність земельних ділянок під багаторічними насадженнями; механізм укладання договору суборенди між фізичною особою та фермерським господарством.