Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 14 липня 2021 року взяло  участь в роботі семінару з навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації за темою «Новели земельного законодавства України та використання майна комунальної власності» для працівників апаратів виконкомів рад територіальних громад, районних рад, землевпорядників, старост  старостинських округів. Семінар  відбувся у м. Чернігові, він був  організований  Чернігівским центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи семінару залучилися 42 представники місцевих громад області.

Центральною  темою стало обговорення норм Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» від 28 квітня 2021 року № 1423-IX. Жваву зацікавленість викликала процедура реалізацції права власності на землю неповнолітніми громадянами.