Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 03 грудня 2021 року взяла участь у виїзному семінарі для сільськогосподарських товаровиробників та працівників виконкому Семенівської міської об’єднаної територіальної громади, який проводився  в м. Семенівка Новгрод-Сіверського району на запрошення Семенівської міської ради за підтримки Департаменту агропромислового розвитку Чернігівської облдержадміністрації спільно з комунальним навчальним закладом «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр». Тема семінару: «Розвиток сільських територій та земельні питання».

Як повідомив начальник управління землеустрою, використання та охорони земель Ігор Пузан, до роботи залучилося 25 представників  аграрного бізнесу регіону та працівників виконкому міської ради. На жаль,  не всі бажаючі мали змогу долучитися до роботи семінару, оскільки організатори заходу чітко дотримувалися визначених вимог діючих карантинних заходів  щодо чисельності зібрання та обов’язкової повної вакцинації присутніх.

Перед учасниками семінару виступили спікери від Департаменту АПР облдержадміністрації, ГО «Центру сприяння розвитку громад», Чернігівського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, Національного університету «Чернігіська політехніка».

Головним управлінням Держгеокадастру області перед присутніми розкрито тему: «Зміни в земельному законодавстві України. Земельна реформа». Слухачі обговорили напрямки вирішення наболілого питання щодо можливих варіантів компенсації за вилучені земельні ділянки під час спорудження фортифікаційних споруд в прикордонній смузі; необхідності розроблення проектів внутрігосподарського землеустрою для залучення в інтенсивне товарне використання орендованих кормових угідь.