Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 16 березня 2021 року взяло  участь у роботі виїзного семінару,  організованого Регіональним фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області,  на тему: «Сільськогосподарська кооперація – рушійна сила розвитку підприємництва у територіальній громаді».

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан,  захід відбувся у двох населених пунктах – Киріївка та Волинка колишнього Сосницького, а зараз Корюківського району Чернігівської області.

До роботи семінару долучилося 47 селян і членів кооперативу «Волинківська молочарна спілка». Поряд  з питаннями щодо збалансованості кормів для молочних корів, ветеринарно-санітарних норм їх утримання, державної підтримки фермерських і селянських господарств слухачам висвітлено питання «Особливості створення та функціонування громадських пасовищ», пояснено процедуру отримання громадянами в оренду земельних діянок для сінокосіння та випасання худоби.

Попри крантинні обмеження і масочний режим відчувалася жива зацікавленість мешканців сіл у відкритому спілкуванні із фахівцями обласних служб.