Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області 19 травня 2021 року  взяло  участь у роботі «круглого столу» в рамках реалізації Програми підтримки реформи Держгеокадастру агробізнесом тасільськими громадами започатковану Всеукраїнською Аграрною Радою громад в рамках Програми USAID «АГРО».

Як повідомив начальник управління землеустрою та охорони земель Ігор Пузан, до участі в роботі «круглого столу» залучилися 39 представників аграрного бізнесу та об’єднаних територіальних громад області.

До учасників «круглого столу» з відеозверненням звернулися міністр аграрної політики і продовольства України  Роман Лещенко, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Висоцький,  керівник напрямку земельної реформи Програми USAID «АГРО»  Сергій Кубах.

Про виклики для агробізнесу із розвитком земельної реформи наголошено куратором від USAID «АГРО»  Віктором Кобилянським.

Експерт Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада»  Вікторія Купріянова висвітлила юридичні питання щодо розпорядження землями колишньої колективної власнсті.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області  Олександр Старченко поінформував слухачів про основні типові помилки, що мають місце при направленні  звернень на отримання дозволів на відведення земель та при розробці документації із землеустрою.

В обговоренні колізій законодавства, що призводять до їх неоднозначного трактування,  та відповідях на запитання учасників «круглого столу» взяли  участь начальник управління Державного земельного кадастру  Антоніна Бороденчик і начальник управління землеустрою та охорони земель  Ігор Пузан.