Протягом минулого року до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області надійшло 1791  звернення  громадян. Із них: звернення громадян, що надійшли з Урядової гарячої лінії –  14; звернення громадян, що надійшли з Гарячої лінії Держгеокадастру – 3.

Звернення надійшли: від Чернігівської  обласної державної адміністрації – 21; від районної державної адміністрації – 1 ;  від громадян – 1724; за належністю від Держгеокадастру – 17; за належністю від правоохоронних органів – 11.

Питання, з якими звертались громадяни: про отримання інформації  щодо заміни сертифікату на право на земельну частку (пай) на державний акт права власності на земельну ділянку;  про отримання копії книги реєстрації  сертифікатів на право на земельну частку (пай), що підтверджує отримання сертифікату; про отримання копії списку громадян-власників  сертифікатів, який є додатком  до державного акта на право колективної власності КСП;   про надання завірених копій державних актів; про внесення уточнених (виправлених, змінених) відомостей в ДЗК; про надання нормативної грошової оцінки 1 м2 на несформовані земельні ділянки; про надання підтвердження зміни кадастрового номеру.

Звернення розглянуті в терміни, визначені законодавством (відповідно до ст.20 Закону України «Про звернення громадян»).

Протягом 2023 року до  Головного управління і надійшло 115  запитів   щодо надання публічної інформації. Зокрема, з них: 71 –  від фізичних осіб; 44  –  від юридичних осіб.

На запити, що надійшли до Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській  області, надано вичерпні відповіді та роз’яснення у термін,  визначені законодавством.